USTROJ DRUŠTVA

Predsjednica DKKŽ
Lidija Šajatović, dkk@gkka.hr, lidija@gkka.hr
tel: 047/412-377 (116)

Potpredsjednica
Vedrana Vrana, vedrana@gkka.hr
tel: 047/412-376 (116)

Blagajnik
Anita Malkoč Bišćan, anita@gkka.hr

Upravni odbor
Ana Sudarević
Martina Barišić

Nadzorni odbor
Aleksandra Mikić-Grginčić
Sanja Graša
Gordana Šutej

 

Članovi u Komisijama i Sekcijama HKD-a:

Komisija za državne informacije i službene publikacije
Jasmina Milovčić
Matična ustanova: Gradska knjižnica
Adresa: Ljudevita Šestića 1, Karlovac
e-mail: jasmina@gkka.hr

Komisija za glazbene knjižnice i zbirke
Astrid Grobenski Grgurić, pridruženi član
Matična ustanova: Gradska knjižnica “Ivan Goran Kovačić” Karlovac
Adresa: Ljudevita Šestića 1, 47000 Karlovac
e-mail: astrid@gkka.hr
Telefon: 047/412-377

Komisija za knjižnične usluge za osobe s invaliditetom i osobe s posebnim potrebama
Anita Malkoč Bišćan
Matična ustanova: Gradska knjižnica “Ivan Goran Kovačić”
Adresa: Ljudevita Šestića 1, 47 000 Karlovac
e-mail: anita@gkka.hr
Telefon: 047/412-377

Komisija za narodne knjižnice
Lidija Šajatović
Matična ustanova: Gradska knjižnica “Ivan Goran Kovačić” Karlovac
Adresa: Ljudevita Šestića 1, 47000 Karlovac
e-mail: lidija@gkka.hr
Telefon: 047/412-377

Radna grupa za manjinske knjižnice
Vedrana Kovač Vrana, voditeljica Središnje knjižnice Slovenaca u RH
Matična ustanova: Gradska knjižnica “Ivan Goran Kovačić” Karlovac
Adresa: Ljudevita Šestića 1, 47000 Karlovac
e-mail: vedrana@gkka.hr
Telefon: 047/412-377

Komisija za slobodan pristup informacijama
Miroslav Katić
Matična ustanova: Gradska knjižnica “Ivan Goran Kovačić” Karlovac
Adresa: Ljudevita Šestića 1, 47000 Karlovac
e-mail: miroslav@gkka.hr
Telefon: 047/412-377

Radna grupe za društvene medije
Miroslav Katić
Matična ustanova: Gradska knjižnica “Ivan Goran Kovačić” Karlovac
Adresa: Ljudevita Šestića 1, 47000 Karlovac
e-mail: miroslav@gkka.hr
Telefon: 047/412-377